Linno Smart Light

Зв'яжіться з нами

м. Київ, вул. Бойчука, 5
about history

2013 рік. Група ентузіастів загорілася спільною ідеєю — зробити лінійні системи освітлення масовими й доступними. Як основний критерій ми вибрали 100-відсоткову готовність до встановлення: надавати комплексне рішення стосовно світла, а не окремі компоненти. З моменту свого заснування компанія Linno спеціалізується на інноваційних технологіях освітлення. Подібний новаторський підхід ми використовуємо в усіх сферах діяльності компанії: виробництві, маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

Продажі

Переосмисливши використання світлодіодного лінійного освітлення, ми змогли по-новому подивитися на способи його продажу й купівлі. Наша команда приділяє особливу увагу роботі з потенційними клієнтами: ми хочемо допомогти набути нового досвіду лінійного освітлення всім зацікавленим.

Дизайн

Ми прагнемо застосовувати вдалі, технологічно бездоганні інновації у світлодіодній освітлювальній продукції — як hardware, так і software.

Екофрендлі

Наша світлодіодна продукція економить і знижує витрати на електроенергію, а модульна конструкція дає змогу скоротити кількість відходів, пов’язаних з технічним обслуговуванням.

Виробництво
светильник в руке

Усі наші компоненти ретельно зібрано з високоякісних матеріалів. Довговічність, міцність і безпека — три основні чинники, які ми використовуємо, вибираючи матеріали. Корпуси продукції виготовлено з високоякісного алюмінію, а полікарбонатні компоненти — вогнетривкі. Наша лінійна система LED-освітлення запатентована відповідно до стандартів РСТ й має всі основні сертифікати.

потолок